چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٥٤ 

 تاریخ:1401/05/26 


۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک فرماندار ابوموسی به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

 

 

 

 


فرماندار شهرستان ابومومسی طی پیامی ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی؛ متن پیام به شرح زیر است:

 آزادگان حامل پیام خون شهیدان و پایمردی دلیر مردان دفاع مقدس هستند که می توانند بر تارک فرهنگ پایمردی این مرز و بوم چون چراغ راه همواره بدرخشند  اینان کسانی بودنند که باور و ایمان خود را درسخت ترین شرایط و زیر بدترین شکنجه های جسمی و روحی صیقل داده و از خود به خدا رسیدند.

 
آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری مردانی است که  با ایستادگی و مقاومت خود در طول سال های سخت و مشقت بار اسارت، بیش از پیش ملت ایران را در دنیا سربلند و استوار نمودند.

اینجانب ضمن گرامیداشت 26 مرداد سالروز افتخار آفرین و بازگشت آزادگان سرافرازمان به میهن، این روز عزیز را به تمامی آزادگان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی عزیزان از درگاه ایزد منان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.