دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > مولد شماره 2 کامینز نیروگاه تنب بزرگ وارد مدار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٥٣ 

 تاریخ:1401/05/16 


مولد شماره 2 کامینز نیروگاه تنب بزرگ وارد مدار شد

یکی از مهم‌ترین مصوبات سفر، تامین برق جزیره تنب بزرگ از طریق ارسال و نصب دو ژنراتور بود که با پیگیری استاندار هرمزگان این ژنراتورهای 1675 کاوات به جزیره تنب بزرگ منتقل و نصب شدند.

 

 

 

 


پیرو مصوبه سفر استاندار هرمزگان به جزیره ابوموسی: 

 

مشکل تامین برق تنب بزرگ مرتفع شد

 

مولد شماره 2 کامینز نیروگاه تنب بزرگ وارد مدار شد

پیرو سفر استاندار هرمزگان در 28 اردیبهشت ماه سال جاری به جزیره بوموسی چندین مصوبه در این سفر به تصویب رسید و مقرر شد در زمان تعیین شده به سرانجام برسند. 

 

یکی از مهم‌ترین مصوبات سفر، تامین برق جزیره تنب بزرگ  از طریق ارسال و نصب دو ژنراتور بود که با پیگیری استاندار هرمزگان این ژنراتورهای 1675 کاوات به جزیره تنب بزرگ منتقل و نصب شدند. 

 

یکی از این ژنراتورها در تیرماه سال جاری و مولد شماره 2 کامینز نیروگاه تنب بزرگ عصر دیروز در مدار تولید قرار گرفت و مشکل تامین برق این جزیره مرتفع شد.

 

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.