چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١
اخبار > پیام تسلیت ارتحال حضرت امام و قیام15 خرداد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٧٢٣ 

 تاریخ:1401/03/14 


پیام تسلیت ارتحال حضرت امام و قیام15 خرداد

فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی، سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همچنین قیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت.

 

 

 

 


 فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی، سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همچنین قیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی متن پیام مهندس قریشی به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

امام خامنه ای:امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده است. 

چهاردهم خرداد، سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان  که با تکیه بر سلاح ایمان درس آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید. 

قیام پانزده خرداد، خون تپنده انقلاب اسلامی ایران، سالیانی است با سوگ رهبر و پیشوای خود پهلو به پهلو نشسته است. این روزهای بزرگ، یادآور دلاوری شهدای پانزده خرداد در پیروی از هدایت حضرت امام خمینی (ره) در راه عزتمندی و سرافرازی ایران اسلامی است. 

اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  و قیام پانزده خرداد را به عموم ملت ایران ،عاشقان و رهروان آن حضرت  تسلیت و تعزیت عرض می کنم. 

۱۴۰۱/۰۳/۱۴ 🗓️

✅روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.