چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١
اخبار > بازديد فرماندار شهرستان ابوموسی از اداره كل پست استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٨٣ 

 تاریخ:1400/07/04 


بازديد فرماندار شهرستان ابوموسی از اداره كل پست استان هرمزگان

رضا پور بابایی، فرماندار ابوموسی با حضور در اداره كل پست استان هرمزگان با مدیر کل پست استان ملاقات نمود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي اداره كل پست استان هرمزگان، در این بازديد که در روز يك شنبه مورخ چهارم مهرماه جاري انجام شد، "عبداله عبدلی" مدیر کل پست استان، ضمن ارائه گزارش جامعی از وضعیت پست استان، خدمات و سرویس های متنوع پستی را تشریح نمودند.

 

مديركل پست استان در این بازديد با اشاره به اینکه استفاده از خدمات متعدد پستی توسط دستگاه های اداری و اجرایی در راستای غیر حضوری کردن خدمات، می تواند منجر به افزایش بهره وری دستگاه ها، رضایتمندی بیشتر مردم و کاهش برخی از معضلات منتهی گردد، افزود: حذف ارتباط مستقیم بین مشتریان و کارکنان در دریافت خدمات، از طریق ایجاد بسترهای ارتباطی مطمئن، کارا، باکیفیت و سریع امکان پذیر است و خدمات متنوع موجود و همچنین طراحی و اجرای خدمات مبتنی بر نیازهای جدید توسط شبکه پستی، می تواند جایگزین مناسبی برای خدمات حضوری ادارات و سازمان ها باشد .

 

مدیر کل پست استان در پایان با تشريح ظرفيت ها و قابليت هاي شبكه پستي و اثر گزاري ان در توسعه استان، مساعدت فرمانداری شهرستان ابوموسی را در تسريع واگذاری خدمات دستگاه هاي دولتي خواستار و تأكيد نمود كه پست به عنوان بازوي استانداري و فرمانداري ها، آمادگي كامل دارد تا در راستاي حذف سفرهاي غیر ضروری و کاهش مراجعات حضوري و ارائه خدمت در محل استقرار افراد، خدمات مختلف را در قالب سرويس هاي متنوع پستي، تعريف و عملیاتی نماید.

 

"رضا پور بابایی" فرماندار شهرستان ابوموسی نيز در اين بازديد، پست را منشاء خدمات بسيار موثر و مطمئن ترین شبکه ی ارتباطی و مورد وثوق مردم دانسته و با اشاره به فراواني نقاط تماس پست با مردم در شهرها و روستاها و ارایه ی بخش قابل توجهی از خدمات تصدی گری دولت، فعالیت پست را در کاهش سفرهای غير ضروري و صرفه جویی در وقت و هزینه های انان موثر دانست.

 

فرماندار ابوموسی با تاکید بر اینکه شرایط عمومی جامعه و وجود مشغله های کاری مردم، موجب می شود فرصت کافی برای حضور در سازمان ها برای دریافت خدمات حضوری نداشته باشند، ارائه خدمات غیر حضوری و دریافت خدمات با استفاده از ظرفیت و قابلیت های شبکه پستی را بسیار با اهمیت دانست و بر لزوم طراحی و ارائه خدمات مختلف و مورد نیاز مردم و ایجاد زمینه کاهش و حتی الامکان حذف سفرهای غیر ضروری با هدف دریافت خدمت تاکید نمود.

 

ایشان در پایان از عملکرد مثبت اداره كل پست استان هرمزگان در عرصه خدمات به مردم به ویژه شهروندان ابوموسی، اظهار رضایت و قدردانی نمود و ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه پست، آمادگی خود را برای همکاری با مجموعه پستي استان در راستای ایجاد تسهیلات بیشتر برای مردم و با هدف خدمت رسانی بهتر برای انها اعلام نمود.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.