چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١
اخبار > برگزاری مسابقه دارت ویژه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٨٢ 

 تاریخ:1400/07/07 


برگزاری مسابقه دارت ویژه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان ابوموسی

مسابقه دارت ویژه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان ابوموسی بمناسبت هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، این مسابقه صبح امروز به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید دارا فرمانداری، اداره ورزش و جوانان، پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران و هلال احمر شهرستان ابوموسی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

در ادامه، آموزش کمک های اولیه توسط هلال احمر و پایگاه شهید فیاض بخش شبکه بهداشت و درمان و همچنین آموزش اطفاء حریق و چگونگی استفاده از کپسول آتش نشانی توسط یکی از مربیان آتش نشانی ارائه شد.

 

 

در پایان به نفرات برتر مسابقه، هدایایی از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید دارا و اداره ورزش و جوانان اهدا شد.

 

همچنین به مناسبت روز آتش نشانی از طرف پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران شهرداری و پایگاه مقاومت بسیج شهید دارا فرمانداری جوایزی به رسم یادبود همراه با لوح تقدیر توسط مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان به آتش نشانان بسیجی شهرستان ابوموسی اهدا گردید.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.