چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١
اخبار > حضور فرماندار و امام جمعه ابوموسی در بین آتش نشانان به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٨١ 

 تاریخ:1400/07/07 


حضور فرماندار و امام جمعه ابوموسی در بین آتش نشانان به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی

مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین پاک نژاد امام جمعه ابوموسی و مهندس قمبری معاون شهرداری با حضور در بین آتش نشانان، ۷ مهر روز آتش نشان را به آنان تبریک گفتند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین پاک نژاد امام جمعه ابوموسی و مهندس قمبری معاون شهرداری با حضور در بین آتش نشانان، ۷ مهر روز آتش نشان را به آنان تبریک گفتند.

 

مهندس پوربابایی در این دیدار ضمن عرض تبریک به دلاوران سختکوش آتش نشانی و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنان گفت: حادثه خبر نمی کند اما پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از جمله نیروهای شهرداری هستند که در تمام اوقات با ایثار گری های خود در جهت آسایش شهروندان قدم بر می‌دارند و در زمان نیاز به کمک آنها می‌شتابند و در این راه از هیچ امری فروگذار نیستند تا بهترین عملکرد را داشته و آرامش را برای همه شهروندان فراهم کنند.

 

پوربابایی اظهار داشت: کار شما عزیزان خیلی با ارزش و دارای اهمیت است که در تقویم جمهوری اسلامی یک روز را به نام روز آتش نشانی نامگذاری کردند و ما بر خود این مهم را وظیفه دانستیم تا به جهت تقدیر از ایثارگری های شما عزیزان دیداری داشته و مراتب تشکر خود را به حضور شما داشته باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمد پاک نژاد نیز در این دیدار گفت: هر کسی که حادثه ای برایش رخ دهد به چند مجموعه بیشتر توجه دارد که یکی از آنها سازمان آتش نشانی است که نیروهای آن جان خود را در خطر می اندازند و با تمام وجود برای هموطن خود دفع خطر می کنند و حتی گاهی نیز در این مسیر جان خود را از دست می دهند و به شهادت می رسند تا رضایت خداوند را فراهم کنند.

 

امام جمعه ابوموسی افزود: ما به شما دلاوران عرصه خدمت که جان خود را به خطر می اندازید و با رشادت و از جان گذشتگی خود همیشه آماده اید تا جان و مال مردم را نجات دهید افتخار می کنیم و این موجب دلگرمی مردم است که یک پشتیبان خوبی همانند شما دارند.

 

در پایان این دیدار، مسئولین از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرسنل آتش نشانی تقدیر نموده و یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشتند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.