چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١
اخبار > آغاز واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٤٩٢ 

 تاریخ:1400/04/26 


آغاز واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در شهرستان ابوموسی

آغاز واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در شهرستان ابوموسی

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی با اشاره به آغاز واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در شهرستان اظهار داشت: ظهر روز گذشته از طریق هوایی واکسن از بندرعباس وارد و تحویل شبکه بهداشت شهرستان شد.

 

 

وی اضافه کرد: واکسیناسیون افراد بالای 18 سال شهرستان از ساعت 16 دیروز (پنج شنبه) آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه یافت.

 

فرماندار ابوموسی افزود: امروز نیز واکسیناسیون در دو نوبت صبح (9 تا 13) و بعدازظهر (17 تا 23) ادامه دارد و همه شهروندان و نیروهای مسلح مستقر در جزیره واکسینه می شوند.

 

مهندس پوربابایی گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده و با هماهنگی نیروهای مسلح و شرکت نفت فلات قاره جزیره سیری، از طریق بالگرد و شناور نسبت به انتقال واکسن به جزایر تنب بزرگ و کوچک، فارور بزرگ و کوچک و سیری اقدام می شود تا کل ساکنان بالای 18 سال شهرستان تحت پوشش واکسیناسیون کرونا قرار بگیرند.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا سه شنبه یا نهایتاً چهارشنبه هفته پیش رو واکسیناسیون به پایان برسد.

 

فرماندار ابوموسی در پایان از پیگیری های استاندار محترم و رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص تهیه و ارسال واکسن و وزیر محترم بهداشت که دستور این موضوع را دادند و همچنین کادر درمان شبکه بهداشت شهرستان تشکر و قدردانی کرد


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.