پنج شنبه ٠٧ مهر ١٤٠١
اخبار > برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابوموسی در سال۱۴۰۰


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٢٢٤ 

 تاریخ:1400/03/10 


برگزاری اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابوموسی در سال۱۴۰۰

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابوموسی، با حضور فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی در این جلسه با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: یکی از راهکارهای مبارزه با ویروس کرونا، قرنطینه خانگی و حضور کمتر در معابر عمومی است‌؛ این موضوع می تواند فرصت مناسبی برای ارتقای سرانه مطالعه باشد.

 وی استفاده از فضای مجازی را بهترین راهکار در راستای ارتقای سرانه مطالعه برشمرد و گفت: با توجه به اجبار در تعطیلی کتابخانه های عمومی، فضای مجازی فرصت بسیار مناسبی در راستای انس بیشتر مردم با کتاب و کتابخوانی بوده است.

 پوربابایی در پایان تاکید کرد انتظار می رود اداره کل کتابخانه های عمومی استان نواقصات ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهرستان را مرتفع و نسبت به افتتاح آن در اسرع وقت اقدام تا شهروندان از این فضای مناسب استفاده نمایند.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.