اخبار > جلسه داخلی فرماندار شهرستان با کارکنان فرمانداری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٥١ 

 تاریخ:1401/03/26 


جلسه داخلی فرماندار شهرستان با کارکنان فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری " جلسه داخلی فرماندار شهرستان ابوموسی با کارکنان فرمانداری باهدف هماهنگی بیشتر و به منظور پیگیری و انجام امورات محوله درمحل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "

جلسه داخلی فرماندار شهرستان ابوموسی با کارکنان فرمانداری باهدف هماهنگی بیشتر و به منظور پیگیری و انجام امورات محوله درمحل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
دراین جلسه مهندس قریشی فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش همه کارکنان فرمانداری در پیگیری امورات محوله ، بیان نمودند : تشکیل اینگونه جلسات فرصتی است که همکاران بتوانند بخشی از فعالیتها،مسایل و مشکلات،انتظارات و موضوعاتی که در حوزه کاری و اداری وجود دارد با فرماندار و سایرمسئولین در اداره مطرح نمایند تا ضمن آگاهی از آنها بتوان با برنامه ریزی، همکاری و هماهنگی های بین بخشی در راستای بهبود امور گام های اساسی برداشته شود.
 
مهندس قریشی در ادامه به اهمیت لزوم نظم و انضباط اداری بر رعایت ضوابط و قوانین اداری و اخلاقی،داشتن وجدان کاری و صداقت در کارها، تکریم و احترام ارباب رجوع ، هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات دیگر، اولویت بندی وظایف محوله اداری و شهرستان تاکید کرد.
 
مهندس قریشی در پایان همدلی و ایجاد صمیمیت و برنامه ریزی مناسب برای پیگیری امور مرتبط با شهرستان و مشکلات مردم از وظایف کاری همه کارکنان در فرمانداری برشمرد.

پنج شنبه 26  خرداد ماه 1401

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج