سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان با فرماندار ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٨ 

 تاریخ:1400/06/22 


دیدار قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان با فرماندار ابوموسی

مهندس ساعد پناه قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان به همراه جمعی از مدیران آن شرکت با حضور در فرمانداری با مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی و معاونین سیاسی و امور عمرانی فرمانداری دیدار و گفتگو کردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس ساعد پناه قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان به همراه جمعی از مدیران آن شرکت با حضور در فرمانداری با مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی و معاونین سیاسی و امور عمرانی فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی ضمن خوش آمد گویی به مهندس ساعد پناه قائم مقام شرکت توزیع برق استان و همراهان و تشکر از مجموعه برق شهرستان بابت تامین برق پایدار در فصل تابستان در ابوموسی  بر لزوم پیگیری و رفع مشکلات برق  این شهرستان به عنوان یکی از دغدغه های مهم و اصلی مردم تاکید کرد.

گفتگو و تبادل نظر درباره اجرای پروژه برق رسانی به شهرک های مسکونی جدید و همچنین تامین برق شهرک صنعتی در حال احداث، پیگیری پرداخت هزینه به شهروندانی که به دلیل نوسانات برق دچار خسارت شده اند  و پرداخت به موقع حقوق پرسنل  نیز از دیگر محورهای گفتگو در این دیدار بود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.