دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > مراسم استقبال از تمثال مبارک امام راحل(ره) در فرودگاه ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٢٤٣ 

 تاریخ:1400/11/13 


مراسم استقبال از تمثال مبارک امام راحل(ره) در فرودگاه ابوموسی برگزار شد

همزمان با ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی، با حضور مهندس قریشی سرپرست فرمانداری شهرستان و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم مراسم استقبال از تمثال مبارک امام راحل(ره) در فرودگاه ابوموسی برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، همزمان با ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی، با حضور مهندس قریشی سرپرست فرمانداری شهرستان و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم مراسم استقبال از تمثال مبارک امام راحل(ره) در فرودگاه ابوموسی برگزار شد.

این مراسم با رژه موتوری و خودرویی یگان های نیروهای مسلح از محل فرودگاه به سمت رینگ جزیره و تا گلزار مطهر شهدای گمنام این شهر ادامه داشت.


.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.