دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > راه ایجاد ایجاد شادابی، نشاط و سلامت عمومی از مسیر ورزش می‌گذرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٧٥ 

 تاریخ:1400/07/26 


راه ایجاد ایجاد شادابی، نشاط و سلامت عمومی از مسیر ورزش می‌گذرد

فرماندار ابوموسی در جلسه شورای ورزش شهرستان گفت: اولویت اصلی ما ایجاد شادابی، نشاط و سلامت عمومی در شهرستان است و راه آن از مسیر ورزش می گذرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی همزمان با اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی در جلسه شورای ورزش این شهرستان ضمن تبریک این هفته به جایگاه والای ورزش در فرهنگ ایرانی و اسلامی و نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: اولویت اصلی ما ایجاد شادابی، نشاط و سلامت عمومی در شهرستان است و راه آن از مسیر ورزش می گذرد.

 

پوربابایی اضافه کرد:  در کمیته برنامه ریزی شهرستان، اعتباراتی جهت تجهیز سالن های ورزشی و رفع مشکلات حوزه ورزش و جوانان تخصیص داده شده و ما پیگیر جذب اعتبارات هستیم.

 

رئیس شورای ورزش و جوانان از مسئولین ادارات شهرستان به ویژه اعضای شورای ورزش خواست با امکانات و ظرفیت های خود، برای رشد و شکوفایی و پیشرفت استعدادهای ورزشی، جامعه ورزشی شهرستان را یاری نمایند.

 

این مقام مسئول، از هیئت های ورزشی خواست خانواده ها را برای مشارکت در فعالیت های ورزشی تشویق کنند تا جامعه‌ای با نشاط داشته باشیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.