دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار ابوموسی با مدیر کل استاندارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٧٢ 

 تاریخ:1400/08/10 


دیدار فرماندار ابوموسی با مدیر کل استاندارد

مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی بهمراه مهندس کریمی رئیس اداره استاندارد شهرستان با دکتر کمالی مدیر کل استاندارد استان دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، مهندس پوربابایی در این دیدار استاندارد را از مهمترین ارگانهای ذیربط در بحث کیفیت دانست و بر لزوم رعایت استانداردها توسط واحدهای تولیدی تاکید کرد و گفت: رعایت این استانداردها به نفع تمام مردم و همچنین اقتصاد کشور است که موجب افزایش در آمد ملی و رفاه عموم خواهد شد.

فرماندار ابوموسی افزود: در راستای صیانت از حقوق شهروندان، اجرای طرح نظارت بر بازار و کشف کالاهای غیر استاندارد ضروری می باشد.

وی در ادامه خواستار تبیین سازی نقش استاندارد در سلامت کالاهای مصرفی شد و گفت: در این راستا نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت مردم هستیم که این مهم با کمک رسانه های مختلف امکان پذیر است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.