شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
اخبار > دیدار فرماندار ابوموسی و مدیران ادارات شهرستان با امام جمعه بمناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٢ 

 تاریخ:1400/06/04 


دیدار فرماندار ابوموسی و مدیران ادارات شهرستان با امام جمعه بمناسبت هفته دولت

دیدار فرماندار ابوموسی و مدیران ادارات شهرستان با امام جمعه بمناسبت هفته دولت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی  به مناسبت هفته دولت و نکوداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی به همراه مسئولین ادارات شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلمین محمد پاک نژاد امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.

 

 مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی در این دیدار گزارشی از عملکرد دولت و همچنین برنامه های در حال اجرا به مناسبت هفته دولت را در شهرستان ارائه نمود.

 

وی در ادامه از مسئولین خواست با تاسی و الگو گیری از شهیدان رجایی و باهنر در جهت خدمت به مردم تلاش و کوشش نمایند.

 

در ادامه این دیدار امام جمعه ابوموسی ضمن تشکراز حضور فرماندار و مسئولین ادارات برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق خدمت به مردم را نمود


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.