شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتبال گل کوچک مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٨٩ 

 تاریخ:1398/06/04 


مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتبال گل کوچک مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی شهرستان ابوموسی

مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتبال گل کوچک مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی شهرستان ابوموسی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار شهرستان در سالن ورزشی بسیج برگزار شد

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی شامگاه دیروز در آئین افتتاحیه مسابقات فوتبال گل کوچک مدیران و کارکنان  ادارات ابوموسی گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: یکی از اهداف فرمانداری در برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت ایجاد شور و نشاط برای دستگاه‌های اجرایی است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی افزود: در این رقابت‌ها برد و باخت مطرح نیست و هدف تندرستی و نشاط در جامعه ورزش کارکنان دستگاه‌های اجرائی شهرستان است که این مهم با برگزاری مستمر این رقابت‌ها نقش تاثیرگذاری دارد.

 

شایان ذکر است این رقابت ها با شرکت ۶ تیم از ادارات شهرستان تا پایان هفته دولت ادامه دارد

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.