دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > اجلاس نماز در شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٨٨ 

 تاریخ:1399/11/20 


اجلاس نماز در شهرستان ابوموسی برگزار شد

اجلاس نماز شهرستان با موضوع پیوند نماز با مسجد، مدرسه، خانه با حضور مهندس رضا پوربابایی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولین، فرهنگیان، دانش آموزان و مردم شریف شهرستان برگزار گردید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، اجلاس نماز شهرستان با موضوع پیوند نماز با مسجد، مدرسه، خانه با حضور مهندس رضا پوربابایی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولین، فرهنگیان، دانش آموزان و مردم شریف شهرستان برگزار گردید.

 

مهندس پوربابایی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های شورای اقامه نماز شهرستان اظهار داشت: فعالیتهای فرهنگی و مسائل مذهبی از برنامه های موفق و تأثیرگذار در این شهرستان می باشد و ما امروز مشاهده می کنیم بحث مسائل مذهبی و نماز جماعت در بین مردم بسیار چشمگیر می باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی دهه فجر را فرصت مغتنمی برای بازخوانی تاریخ انقلاب، مرور اهداف و آرمان های امام خمینی (ره) و ایثارگری های شهدا و ملت ایران در دوران پر فراز و نشیب انقلاب و هشت سال دفاع مقدس دانست.

 

پوربابایی با تأکید بر توجه به حوزه جوانان خاطرنشان کرد: جوانان ما باید بدانند که نظام جمهوری اسلامی چه دستاوردهایی داشته است.

 

فرماندار ابوموسی افزود: بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال های گذشته به رغم تمامی محدودیت ها و تحریم ها از اولویت های مدیران اجرایی است چرا که امروز دشمن با طرح سوالات واهی درصدد ناکارآمد جلوه دادن انقلاب در حوزه های مختلف است و بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می تواند منجر به ایجاد امید و نشاط در جامعه شود.

 

 شایان ذکر است در پایان این اجلاس از مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان به جهت حمایت های معنوی در ترویج فرهنگ نماز و همچنین تعدادی از فعالین حوزه نماز و مسجد با اهدای لوح سپاس قدردانی بعمل آمد.

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.