دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی فقه بازار در ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٨٢ 

 تاریخ:1399/11/21 


بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی فقه بازار در ابوموسی برگزار شد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی فقه بازار در ابوموسی برگزار شد

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، کارگاه آموزشی فقه بازار به همت اداره صمت و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابوموسی و با حضور مهندس پوربابایی فرماندار، بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از بازاریان و کسبه برگزار شد.

 

فرماندار ابوموسی در این همایش گفت: کسب روزی حلال یکی از واجبات دین برای هر فرد مسلمانی است و از اصناف خواست که طبق موازین اسلامی نسبت به داد و ستد اقدام کنند.

 

پوربابایی با اشاره به وضعیت جامعه و تاثیر شیوع کرونا در کنار تحریم های موجود بر اقتصاد کشور گفت: اصناف در تحمل و گذر از بحران‌های اقتصادی نقش مهمی دارند.

 

 

وی همچنین بر تشدید نظارت، کنترل قیمت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف تأکید نمود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.