دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > مسائل و مشکلات حوزه برق شهرستان ابوموسی در نشستی با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مورد بررسی قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٣٩ 

 تاریخ:1399/10/23 


مسائل و مشکلات حوزه برق شهرستان ابوموسی در نشستی با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مورد بررسی قرار گرفت

مسائل و مشکلات حوزه برق شهرستان ابوموسی در نشستی با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مورد بررسی قرار گرفت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه برق ابوموسی و جزایر تابعه به ریاست مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان و با حضور خانم عبدی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، معاونین فرماندار، فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) ندسا، رئیس شورای اسلامی شهر، مدیر حراست شرکت توزیع، مدیر تامین برق جزایر و نماینده طرح تامین برق ابوموسی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

در این جلسه پیرامون افزایش تولید برق، لزوم اورهال نمودن نیروگاه‌های برق جزایر با توجه به خنکی هوا، برقدار نمودن پروژه های عمرانی از جمله منازل مسکونی، بلوار مدافعان حرم بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید.

 

موضوع مهم دیگری که در این جلسه مطرح گردید تاکید بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل برق جزایر و همچنین مشکلات عدم دریافت قرارداد از شرکت پیمانکاری بوستانو که مقرر گردید در راستای احقاق حقوق این عزیزان اقدام لازم در این زمینه صورت پذیرد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.