شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
اخبار > جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر ورود پیدا کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٤٥٧ 

 تاریخ:1399/12/24 


جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر ورود پیدا کنند

فرماندار ابوموسی خواستار ورود جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس رضا پوربابایی  اظهار داشت: هفته ی گذشته از سوی وزیر محترم کشور فرآیند اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ی ریاست جمهوری و ششمین دوره ی شورای شهر و روستا رسماً آغاز شد.

 

وی افزود: در شهرستان ابوموسی تا امروز هفت نفر به صورت قطعی در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده اند که از این تعداد دو نفر خانم و پنج نفر آقا هستند.

 

مهندس پوربابایی خواستار ورود جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر شد و گفت: همه ی جوانان این شهر و عزیزانی که توانایی خدمت به مردم را در خودشان می بینند، در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند و  خودشان را در معرض انتخاب مردم قرار دهند.

 

فرماندار ابوموسی با بیان اینکه کاندیداها ثبت نام خود را به روز آخر موکول نکنند، افزود: هرچه مشارکت کاندیداها در انتخابات بیشتر باشد، شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی در 28 خرداد 1400 خواهیم بود.

 

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.