شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
اخبار > برگزاری مراسم راهپیمایی چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب اسلامی در جنوبی ترین نقطه ایران اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٨١ 

 تاریخ:1399/11/23 


برگزاری مراسم راهپیمایی چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب اسلامی در جنوبی ترین نقطه ایران اسلامی

همگام با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جنوبی ترین نقطه ایران اسلامی جزیره ابوموسی با حضور فرماندار، اقشار مختلف مردمی، پرسنل نظامی و انتظامی، مسئولین و پرسنل ادارات شهرستان از محل میدان امام حسین(ع) جنب مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق شروع شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، همگام با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جنوبی ترین نقطه ایران اسلامی جزیره ابوموسی با حضور فرماندار، اقشار مختلف مردمی، پرسنل نظامی و انتظامی، مسئولین و پرسنل ادارات شهرستان از محل میدان امام حسین(ع) جنب مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق شروع شد.

 

 سپس شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از عبور از محله‌های صیادان، مروارید و راشستان و گذر از جاده ساحلی رینگ جزیره به محل پایان مراسم که گلزار مطهر شهدای گمنام بود، وارد شدند.

 

در محل گلزار شهدای گمنام مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان به عنوان سخنران مراسم ضمن تبریک چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی از حضور حماسی و همیشگی مردم شریف و مرزدار ابوموسی در صحنه‌های مختلف انقلاب و میثاق آنها با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا تقدیر و تشکر و به طور اختصار خدمات نظام در شهرستان را برای شهروندان تشریح نمودند.

 

در پایان قطعنامه سراسری این راهپیمایی در ۹ بند قرائت و شرکت‌کنندگان با ندای تکبیر خود هر بند از قطعنامه را مورد حمایت قرار دادند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.