سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > در دهه مبارک فجر13 پروژه در شهرستان ابوموسی به بهره برداری خواهد رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٤٩ 

 تاریخ:1398/11/10 


در دهه مبارک فجر13 پروژه در شهرستان ابوموسی به بهره برداری خواهد رسید

در دهه فجر امسال 13 پروژه با اعتباری بالغ بر381 میلیارد ریال در شهرستان ابوموسی به بهره برداری خواهد رسید

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی،  مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: در دهه فجر امسال 13 پروژه با اعتباری بالغ بر381 میلیارد ریال در شهرستان ابوموسی به بهره برداری خواهد رسید.

پوربابایی افزود: این پروژه ها در حوزه های مسکن، خدمات شهری و تاسیساتی است.

فرماندار ابوموسی برگزاری مراسم استقبال از تمثال مبارک حضرت امام (ره)، اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی، دیدار با خانواده های معظم شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، محفل انس با قرآن کریم، برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و شرکت در راهپیمائی بزرگ 22 بهمن را از جمله برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان اعلام کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.