پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اخبار > راهپیمایی روز ۱۳ آبان در ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٠٦ 

 تاریخ:1398/08/13 


راهپیمایی روز ۱۳ آبان در ابوموسی

مراسم راهپیمایی۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز همزمان با سراسر کشور در ابوموسی و با حضور مهندس شریف زاده معاون برنامه‌ریزی ریزی و امور عمرانی، بی نیاز بخشدار مرکزی، اقشار مختلف مردم اعم از دانش آموزان، دانشجویان، مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، مراسم راهپیمایی۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز همزمان با سراسر کشور در ابوموسی و با حضور مهندس شریف زاده معاون برنامه‌ریزی ریزی و امور عمرانی، بی نیاز بخشدار مرکزی، اقشار مختلف مردم اعم از دانش آموزان، دانشجویان، مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با در دست داشتن  پلاکاردها و سر دادن شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل یکبار دیگر جنایات و سیاست های ظالمانه آمریکا و اسرائیل و حامیان آنان را محکوم کردند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.