پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام فرماندار ابوموسی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٠٥ 

 تاریخ:1398/08/12 


پیام فرماندار ابوموسی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان

فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و تأکید بر مقابله با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، از آحاد مردم خواست تا در راهپیمایی این روز شرکت نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، در متن پیام مهندس پوربابایی آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

يوم الله سيزده آبان در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی، یکی از حساس ترین روزهای انقلاب محسوب می شود که در آن فریاد رسای امام راحل در مقابله با قرارداد ننگین کاپیتالاسیون، شهادت دانش آموزان به دست رژیم ستم شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام ثبت شده است.

 

سیزدهم آبانماه ، برای ملت ایران اسلامی به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، نمادی از دشمن شناسی و حضور به هنگام در صحنه های مقابله با ظلم محسوب می شود، حرکتی که امروز نیز باعث خنثی شده توطئه دشمنان شده است.

 

اینجانب، ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی و ادای احترام به حماسه آفرینان ۱۳ آبان، این روز را به همه دانش آموزان عزیز و مردم انقلابی ابوموسی  تبریک عرض می نمایم و آحاد مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان را برای حضور در راهپیمایی با شکوه این روز دعوت می نمایم.

 

رضا پوربابایی

فرماندار شهرستان ابوموسی

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.