پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اخبار > اقتدار امروز ما مدیون تشکل میلیونی بسیج است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٠٣ 

 تاریخ:1398/08/11 


اقتدار امروز ما مدیون تشکل میلیونی بسیج است

فرماندار ابوموسی تشکل میلیونی بسیج را از معجزه های انقلاب اسلامی دانست و گفت اقدار امروز ما مدیون این تشکل انقلابی است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، صبحگاه مشترک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با حضور مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی، دکتر محب زاده مدیر آموزش و پرورش، سرهنگ احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و دیگر مسئولین در دبیرستان امام خمینی (ره) برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم، مهندس پوربابایی ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت:تشکل میلیونی بسیج از معجزه های انقلاب اسلامی است که اقتدار امروز ما مدیون نقش آفرینی بهنگام این تشکل در صحنه های مختلف است.

 فرماندار ابوموسی افزود: از مهمترین مأموریت های بسیج دانش آموزی در عصر حاضر می توان به تلاش در جهت افزایش بنیه علمی دانش آموزان بسیجی یاد کرد.

 این مقام مسئول در خصوص اهمیت پدافند غیرعامل اظهار داشت: پدافند غیرعامل در کشور ما و همه ی کشورهای مترقی دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باعث کاهش آسیب ها در مواقع حساس می شود.

 وی افزود: نهادهایی همچون آموزش و پرورش و بسیج در همگانی کردن پدافند غیرعامل و افزایش آمادگی مردم در مقابله با حوادث و بحران ها نقش اساسی و موثر ایفا می کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.