يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > نشست فرماندار ابوموسی با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٦٢ 

 تاریخ:1398/06/26 


نشست فرماندار ابوموسی با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان

یاسر پرورش مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بهمراه حسنی معاون مدیریت توانمندسازی صندوق کارآفرینی و مدیر معین استان و نیکنام رئیس صندوق کارآفرینی شهرستان با حضور در فرمانداری با مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، در این نشست فرماندار ابوموسی گفت: اشتغال زایی و حمایت از تولیدات داخلی زمینه ساز تحقق شعار رونق تولید است که صندوق کارآفرینی امید با ارائه تسهیلات کم بهره به بنگاه های کوچک و متوسط در این میان نقش مهمی را ایفا می کند.

مهندس پوربابایی با تاکید بر تسهیل در امر پرداخت تسهیلات به بخش خصوصی و جوانان جویای کار در شهرستان افزود: به دلیل وجود پتانسیل های بالقوه و وجود ساحل زیبا و بکر  و همچنین چشم اندازهای طبیعی در شهرستان گردشگران بسیاری در طول ایام سال به این جزیره سفر می کنند ‌و با تقاضا برای اسکان در واحدهای اقامتی روبرو می شویم که اقامتگاه های بومگردی جهت اسکان مسافران می تواند نقش موثری در جذب گردشگران و رونق گردشگری ایفا کند و تحقق این امر، همکاری بیشتر صندوق کارآفرینی در پرداخت تسهیلات به منظور بهره برداری از اقامتگاه های بومگردی با هدف ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان را میطلبد.

وی گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر صندوق کار آفرینی امید استان و شهرستان شاهد جهشی در جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات در شهرستان ابوموسی باشیم.

در ادامه پرورش با اشاره به اینکه صندوق کارآفرینی آمادگی کامل جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان را دارد بیان کرد: تسهیلات به طرح هایی پرداخت می شود که از توجیه اقتصادی برخوردار باشند و در اجرای هر طرحی به ظرفیت های موجود برای ایجاد اشتغال توجه می شود..


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.