يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در فرمانداری ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٥٩ 

 تاریخ:1398/06/13 


برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در فرمانداری ابوموسی

همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم قرائت زیارت پرفیض عاشورا با حضور مهندس شریف زاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی و همچنین کارکنان فرمانداری درمحل نمازخانه برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم قرائت زیارت پرفیض عاشورا با حضور مهندس شریف زاده معاون برنامه ریزی و  امور عمرانی، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی و همچنین کارکنان  فرمانداری درمحل نمازخانه برگزار شد.

  گفتنی است هرسال با آغاز ماه محرم مراسم پرفیض زیارت عاشورا در دهه اول این ماه در نمازخانه فرمانداری ابوموسی برگزار می شود


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.