جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > غبارروبی گلزار شهدای ابوموسی به مناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٠٨ 

 تاریخ:1398/06/08 


غبارروبی گلزار شهدای ابوموسی به مناسبت هفته دولت

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گلزار شهدای شهرستان ابوموسی با حضور مهندس پوربابائی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی،  به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گلزار شهدای شهرستان ابوموسی با حضور مهندس پوربابائی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.


 در این آئین معنوی جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، کارمندان ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی شرکت داشتند.


شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با غبارروبی و عطر افشانی  مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای گلگون کفن این شهرستان ادای احترام کردند


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.