سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > یکی از شاخص های ادارات نسبت به یکدیگر دارا بودن نیروی انسانی متعهد و متخصص است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٠٧ 

 تاریخ:1398/06/08 


یکی از شاخص های ادارات نسبت به یکدیگر دارا بودن نیروی انسانی متعهد و متخصص است

مهندس رضا پوربابایی نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی در ششمین روز از هفته دولت در نشست شورای اداری از کارمندان نمونه این شهرستان تجلیل کرد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی در آئین تجلیل از کارمندان  نمونه، گفت: نیروی انسانی مهم ترین سرمایه نیروی  ادارات می باشند و هرچه این سرمایه ها از کیفیت مطلوب بالاتر برخوردار باشند، موفقیت، بقا و ارتقا سازمان ها بیشتر خواهد شد.

 در ادامه این جلسه معصومه رفیعی پور مدیرکل مرکز اسناد و کتابخانه ملی جنوب  کشور ، گفت: کتاب ها، فیلم ها، عکس ها، نوارها، اسناد ازدواج قدیمی هر منطقه، اسناد معنوی و گنجینه های بسیار با ارزش هستند که در اسناد به نام اشخاص نگه داری می شوند

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.