سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > در چهارمین روز از هفته دولت فرماندار ابوموسی با خانواده های معظم شهدای شهرستان دیدار کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٨٥ 

 تاریخ:1398/06/06 


در چهارمین روز از هفته دولت فرماندار ابوموسی با خانواده های معظم شهدای شهرستان دیدار کرد

در چهارمین روز از هفته دولت فرماندار ابوموسی با خانواده های معظم شهدای شهرستان دیدار کرد

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی بهمراه ابراهیم سراجی نودژ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مهندس شریف زاده معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی، سرهنگ احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، حجت الاسلام رمش مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج شهرستان و سایر همراهان با حضور در منزل شهیدان قاسمی و  سهراب پور ضمن نثار فاتحه به روح بلند این شهدا، با خانواده های معظم آنان دیدار و از آنان دلجوئی نمود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی در این دیدارها ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر گفت: یقینا این انسجام و اقتداری که کشورمان دارد حاصل خون شهدا و جانفشانی های رزمندگان اسلام در دفاع از این مرز و بوم است.

 

وی با تاکید براینکه باید تلاش کرد تا خدمتگزاران خوب و صدیقی برای نظام باشیم افزود: انشالله که هیچ وقت شرمنده شهدا و خانواده شهدا نشویم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.