جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
اخبار > جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٥٧ 

 تاریخ:1398/04/31 


جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان ابوموسی برگزار شد

جلسه شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي شهرستان ابوموسی به ریاست ابراهیم سراجی نودژ معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار ابوموسی و با حضور اعضاي اين شورا در محل فرمانداری برگزار گرديد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، ابراهیم سراجی نودژ در این جلسه با اشاره به ضرورت استفاده از کارت ملی هوشمند افزود: کارت ملی هوشمند نقش کلیدی و مهمی در راستای دولت الکترونیک دارد. وی از افرادی که تا کنون نسبت به دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکرده اند خواست تا در اولین فرصت ممکن  جهت ثبت نام به اداره ثبت احوال شهرستان مراجعه نمایند.

 

معاون فرماندار ابوموسی اظهار داشت: خدمات دولتی از دستگاه‌های اجرایی و مؤسسه‌های خدمات رسان نظیر بانک‌ها، دفاتر اسناد رسمی، دریافت یارانه و سهام عدالت، بنگاه‌های اقتصادی و بویژه در انتخابات پیش رو، نیازمند کارت هوشمند ملی هستند و در صورت نداشتن آن با مشکل روبرو خواهند شد.

 

در ادامه جلسه مجتبی دوانی سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان ابوموسی نیز گزارشي از ثبت وقايع حياتي چهارگانه و آمار عملکرد ۴ ماهه سالجاری و مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ارائه نمود.

 

سرپرست اداره ثبت احوال با اشاره به اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی، گفت: مردم در فرآیند ثبت وقایع حیاتی باید حساس باشند چرا که مهلت اعلام ولادت حداکثر ۱۵ روز پس از تاریخ ولادت طفل و مهلت اعلام فوت نیز حداکثر ۱۰ روز پس از تاریخ فوت است

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.