جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار ابوموسی از بانک ملی شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٥٦ 

 تاریخ:1398/05/02 


بازدید فرماندار ابوموسی از بانک ملی شهرستان

مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی به همراه ابراهیم سراجی نودژ معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی ، به صورت سرزده وضعیت خدمات دهی بانک ملی در این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی به همراه ابراهیم سراجی نودژ معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی ، به صورت سرزده وضعیت خدمات دهی بانک ملی در این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

 

فرماندار ابوموسی در حاشیه این بازدید هدف از بازدید خود، ارزیابی و بررسی نحوه فعالیت کارکنان بانک در ارائه خدمات رسانی و پاسخگویی به ارباب رجوع و مشکلات موجود عنوان کرد.

 

وی با بیان این مطلب که با توجه به مراجعات مکرر در روزهای ملاقات مردمی درخواستهای متعددی جهت دریافت تسهیلات ارائه می شود خاطر نشان کرد: بانکها باید با رعایت ضوابط و قوانین در جهت رفع مشکلات مردم و پیشرفت شهرستان با مردم و دستگاههای اجرایی تعامل و همکاری داشته باشند.

 

وی  اولویت و دغدغه اصلی مسوولان کشور و  شهرستان را حل مشکلات بیکاری و ایجاد اشتغال دانست و گفت:باید با برنامه ریزی همدلی، همفکری و تعامل و ارتباط مسئولان در راه رسیدن به مقصود تلاش کرد.

 

نماینده عالی دولت در ابوموسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال۹۸ به رونق تولید توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اظهار داشت: نامگذاری سال توسط رهبر فرزانه انقلاب نشان از توجه ایشان به مسائل اقتصادی و  رونق تولید ملی می باشد که باید همه مسئولین بویژه بانکها در راه عملی نمودن این شعار گام  برداریم .

 

وی در این بازدید از وضعیت فیزیکی و امکانات ، وضعیت اعتبارات و تسهیلات و همچنین مسائل و مشکلات  این بانک مطلع گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.