جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
اخبار > نشست صمیمی فرماندار ابوموسی با جوانان شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٤٩ 

 تاریخ:1398/05/11 


نشست صمیمی فرماندار ابوموسی با جوانان شهرستان

شامگاه دیروز مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی در نشست صمیمی با جوانان شهرستان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فردای این مملکت به دست جوانان است لذا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مخاطب اصلی خود را جوانان مومن ومتدینی قرار داده اند که بتوانند آینده انقلاب را در دست بگیرند و اگر کارها را به جوانان سپرده شود کشور به بهترین نحو اداره و کارها به نتیجه می رسد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، شامگاه دیروز مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی در نشست صمیمی با جوانان شهرستان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فردای این مملکت به دست جوانان است لذا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مخاطب اصلی خود را جوانان مومن ومتدینی قرار داده اند که بتوانند آینده انقلاب را در دست بگیرند و اگر کارها را به جوانان سپرده شود کشور به بهترین نحو اداره و کارها به نتیجه می رسد.

 

وی ادامه داد: دشمنان ما به دنبال این بودند که ایران اسلامی جشن چهل سالگی انقلاب را نبیند اما بحمدالله در روز یوم الله ۲۲ بهمن سال گذشته همه ما شاهد حضور گسترده و باشکوه مردم در این روز تاریخی بودیم.

 

پوربابایی افزود: بنده انتقاد پذیر هستم و خواهم بود و از شما جوانان انتظار دارم علاوه بر نقد، راهکارها و پیشنهادهای خود را به ما ارائه دهید چرا که انتقادات را چراغ راه میدانم.

 

وی  با اشاره به اینکه جوانان موتور محرک اجتماع هستند تصریح کرد: ما با هم فکری، حمایت و همدلی شما جوانان می توانیم گام های موثری برداریم و تحول و توسعه عظیمی در شهرستان بوجود آوریم.

 

فرماندار ابوموسی با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و تحولات خوبی در شهرستان هستیم افزود: اگر امکانات این جزیره را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم مشاهده میشود که عینا تحول چشمگیری را داشته است.

 

وی یاد آور شد: عدم آشنائی جوانان با مهارت سبب شده است این قشر با مشکلاتی مواجه شوند لذا ترویج فرهنگ آموزش مهارت کسب و کار و فعال شدن مراکز آموزشی در این  راه بسیار مهم است


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.