جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار ابوموسی و مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری از تأسیسات و زیرساخت‌های جزیره ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٤٨ 

 تاریخ:1398/05/14 


بازدید فرماندار ابوموسی و مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری از تأسیسات و زیرساخت‌های جزیره ابوموسی

مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی به همراه محسن زینلی تختی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری از تاسیسات و زیرساخت های ابوموسی بازدید کرد

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی به همراه محسن زینلی تختی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری، خانم جوادی معاون اداره کل پدافند غیر عامل، حمزه بی نیاز بخشدار مرکزی و دبیر شورای پدافند غیر عامل شهرستان ابوموسی در راستای اجرای سیاست های پدافند غیر عامل در حوزه شهری از تأسیسات و زیرساخت‌های جزیره ابوموسی  بازدید میدانی بعمل آوردند.

در این بازدید مکان هایی از جمله تاسیسات آبشرینکن، نیروگاههای برق، انبار مواد غذایی و  مخازن سوخت مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.