75
فرمانداری ابوموسی - اخبار > فرماندار ابوموسی در پیامی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس تبریک و از خدمات۲۹ ساله آیت الله نعیم آبادی تشکر و قدردانی کرد.
آخرین اخبار
اخبار > فرماندار ابوموسی در پیامی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس تبریک و از خدمات۲۹ ساله آیت الله نعیم آبادی تشکر و قدردانی کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٥٨ 

 تاریخ:1398/04/28 


فرماندار ابوموسی در پیامی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس تبریک و از خدمات۲۹ ساله آیت الله نعیم آبادی تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار ابوموسی در پیامی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس تبریک و از خدمات۲۹ ساله آیت الله نعیم آبادی تشکر و قدردانی کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، در متن پیام مهندس پوربابایی آمده است:

 

     بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که نشان از حسن نظر معظم له و همچنین توانمندی، تعهد، کارآمدی و شایستگی های برجسته جنابعالی در صحنه‌های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را صمیمانه تبریک عرض نموده، موفقیت و توفیق روز افزون شما را تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و در سایه سار هدایت‌های حکیمانه نایب برحقش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 همچنین از تلاش ها و زحمات خالصانه حضرت آیت الله غلامعلی نعیم آبادی که قریب به سه دهه از عمر خویش را در راه حفاظت و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تعمیق عقاید و باورهای دینی و مذهبی در سنگر مقدس نماز جمعه سپری و منشا تحولات ارزنده ای در استان بوده اند، تشکر و قدردانی می نمایم.


.انتهای پیام


خروج