دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > گفتگو فرماندار شهرستان ابوموسی و مدیرعامل شرکت رعد آب جنوب در دیداری صمیمانه پیرامون مسائل و مشکلات


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٨١ 

 تاریخ:1401/02/27 


گفتگو فرماندار شهرستان ابوموسی و مدیرعامل شرکت رعد آب جنوب در دیداری صمیمانه پیرامون مسائل و مشکلات

فرماندار شهرستان ابوموسی و مدیرعامل شرکت رعد آب جنوب در دیداری صمیمانه پیرامون مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب این شهرستان گفتگو کردند

 

 

 

 


فرماندار شهرستان ابوموسی و مدیرعامل شرکت رعد آب جنوب در دیداری صمیمانه پیرامون مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب این شهرستان گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس طراح مدیرعامل شرکت رعد آب جنوب ضمن ارایه گزارش، وضعیت آبرسانی را تشریح نمود و از برنامه های کوتاه مدت این شرکت درخصوص تامین آب این شهرستان در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

در پایان مهندس قریشی فرماندار شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات صورت گرفته، بر افزایش ظرفیت تولید، بالا بردن سطح کیفیت آب و به کارگیری نیروهای بومی و جوان در این شرکت تاکید نمودند.

 سه شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401

 روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.