دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > جلسه تودیع و معارفه مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤٢٩ 

 تاریخ:1400/11/23 


جلسه تودیع و معارفه مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان ابوموسی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مشاور فرماندار و مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری با حضور مهندس قریشی سرپرست فرمانداری شهرستان و بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مراسم تودیع و معارفه مشاور فرماندار و مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری با حضور مهندس قریشی سرپرست فرمانداری شهرستان و بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست از زحمات نسرین بختیاری تقدیر به عمل آمد و مرجان بردبارمنش به عنوان مشاور جدید فرماندار و مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری ابوموسی معرفی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.