شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
اخبار > پیام فرماندار ابوموسی به مناسبت روز جهانی استاندارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٧٧ 

 تاریخ:1400/07/22 


پیام فرماندار ابوموسی به مناسبت روز جهانی استاندارد

مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی ضمن تبریک روز جهانی استاندارد، نقش مهم این مقوله را در رشد و توسعه اقتصادی و تحقق شعار سال خاطرنشان ساخت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی روابط عمومی فرمانداری ابوموسی؛ متن پیام به این شرح است:

بدون شک انجام کارها مطابق با استانداردها و رعایت اصول آن موجب رشد و توسعه در امور اقتصادی و به ویژه افزایش کیفیت تولیدات می‌شود و افزایش کیفیت، موجبات جهش تولید کالا و خدمات با کیفیت و ایمن  و در نتیجه شرایط اشتغال پایدار فراهم می‌گردد.

 

اینجانب روز ۲۲ مهر (14 اکتبر)، روز جهانی استاندارد را به تمامی تلاشگران عرصه تولید، خدمات و استاندارد بویژه پرسنل اداره استاندارد شهرستان ابوموسی تبریک می‌گویم و از ایزد منان خواستارم با مساعی همه این عزیزان، شاهد ارایه‌ی خدمات استاندارد با کیفیت هرچه بالاتر و تحقق شعار سال ۱۴۰۰  تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها باشیم.

 

رضا پوربابایی

فرماندار شهرستان ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.