شنبه ٠٩ بهمن ١٤٠٠
اخبار > دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان با فرماندار شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٧٤ 

 تاریخ:1400/07/27 


دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان با فرماندار شهرستان ابوموسی

شاکررضا مریدی مدیرکل امور مالیاتی استان با حضور در فرمانداری با مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی دیدار و گفتگو کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، در این نشست مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل امور مالیاتی استان بر لزوم پیگیری دریافت عوارض آلایندگی زیست محیطی جزیره سیری که در بوشهر پرداخت میگردد تاکید و خواستار این شد تا در هرمزگان پرداخت و در نتیجه شهرستان ابوموسی از آن بهره مند گردد.

 

فرمانداری ابوموسی همچنین با توجه به محرومیت شهرستان و مشکلات حوزه روستایی خواستار توجه ویژه این اداره کل به منظور افزایش میزان ارزش افزوده اختصاصی در این زمینه شد.

 

در ادامه مدیرکل امور مالیاتی استان قول مساعد داد تا در بحث های اعتباری و تخصیص بودجه حاصل از درآمدهای مالیاتی استان توجه ای ویژه به شهرستان ابوموسی  داشته باشد.

 

وی افزود: با توجه به کاستی های موجود در ابوموسی قطعا نگاه ویژه در پرداخت مالیات ها به این شهرستان خواهیم داشت تا با تسریع در پروژه های عمرانی مردم از آن بهره مند گردند.

 

مریدی در پایان خاطرنشان کرد: بزودی نسبت به راه اندازی اداره امور مالیاتی در ابوموسی اقدام خواهیم کرد.

 

اضافه می گردد در این نشست مهندس شریف زاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، حمزه بی نیاز معاون سیاسی امنیتی، مهندس سطوتی بخشدار مرکزی و مهندس رستمی شهردار ابوموسی حضور داشتند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.