دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > حضور فرماندار ابوموسی در نشست کارگروه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٨٢٠ 

 تاریخ:1399/07/08 


حضور فرماندار ابوموسی در نشست کارگروه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

حضور فرماندار ابوموسی در نشست کارگروه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، نشست کارگروه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر  گلرو رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و با حضور مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی، دکتر عزیزی عضو کمیسیون امنیت، مهندس حردان مدیر کل امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان، نمایندگان وزارت امور خارجه، اطلاعات، ستاد کل نیروهای مسلح و عباسپور فرماندار سابق ابوموسی در محل مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

 در این نشست در خصوص امنیت جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، مسکونی سازی جزایر، طرح جامع، حمل و نقل دریایی و هوایی، آب و برق جزایر بحث و بررسی شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.