دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار ابوموسی از اجرای طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٨١٩ 

 تاریخ:1399/07/12 


بازدید فرماندار ابوموسی از اجرای طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال

مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان صبح امروز با حضور در بهزیستی ابوموسی از اجرای طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال و رعایت پروتکل های بهداشتی بازدید بعمل آورد

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان صبح امروز با حضور در بهزیستی ابوموسی از اجرای طرح ملی پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال و رعایت پروتکل های بهداشتی بازدید بعمل آورد.

  فرماندار ابوموسی هدف از اجرای این طرح را پیشگیری، برنامه ریزی و تلاش در جهت ارتقای سطح سلامت بینائی کودکان ذکر نمود و گفت: این برنامه با هدف شناسایی  اختلالات بینائی کودکان ۳ تا ۶ سال در کشور و به منظور پیشگیری ازاین اختلال اجرا می شود.

 در ادامه اسماعیل ولی زاده رئیس اداره بهزیستی ابوموسی گفت: از شهروندان درخواست میگردد با توجه به اهمیت برنامه پیشگیری از نابینایی کودکان با دردست داشتن اصل شناسنامه ،نسبت به سنجش بینایی کودکان به پایگاه سنجش بینایی واقع در بهزیستی شهرستان مراجعه نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.