دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > نشست فرماندار ابوموسی و مدیر کل امور اداری و مالی استانداری با کارکنان فرمانداری شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٨١٨ 

 تاریخ:1399/07/15 


نشست فرماندار ابوموسی و مدیر کل امور اداری و مالی استانداری با کارکنان فرمانداری شهرستان

نشست فرماندار ابوموسی و مدیر کل امور اداری و مالی استانداری با کارکنان فرمانداری شهرستان

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، نشست داخلی کارکنان فرمانداری ابوموسی با حضور مهندس پوربابایی فرماندار شهرستان، نادر قادری مدیر کل امور اداری و مالی، مهندس شریف زاده معاون برنامه‌ ریزی و عمرانی فرمانداری، مسئولین و کارشناسان فرمانداری در محل سالن جلسات برگزار شد.

 در این نشست صمیمی کارکنان فرمانداری، ضمن ارائه گزارش از وضعیت فعالیتهای مربوط به حوزه های کاری خود، کمبودها و مشکلات موجود از جمله اعطاء رفاهیات، کمبود نیروی انسانی و پیشنهادات و برنامه های مدنظر را بیان و مشکلات مورد بررسی و  بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.