دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی/ آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢١٩٦ 

 تاریخ:1399/05/10 


جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی/ آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی

در جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی که به ریاست مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات خلیج فارس برگزار شد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی معارفه شدند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان، طی احکامی جداگانه از سوی استاندار هرمزگان "حمزه بی نیاز" بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و "حمیدرضا سطوتی" بعنوان بخشدار مرکزی ابوموسی معارفه شدند و همچنین از زحمات "ابراهیم سراجی نودژ" معاون سابق سیاسی، امنیتی تقدیر و تشکر شد.

فرماندار ابوموسی در این نشست با تاکید بر مدیریت مصرف برق برای جلوگیری از بحران خاموشی، اظهار داشت: به منظور صرفه جویی در مصرف برق ساعت کاری ادارات کاهش داده شد و دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف اند پس از ساعت کاری وسایل سرمایشی خود را خاموش کنند و مردم برای جلوگیری از خاموشی های احتمالی باید برق را بهینه مصرف کنند.

مهندس پوربابایی همچنین از زحمات و تلاش های مسئولین و پرسنل برق شهرستان به جهت مدیریت مطلوب، رفع مشکلات و پیشگیری از خاموشی ها با توجه به اوج گرما و نیاز مردم و رزمندگان به وسایل سرمایشی قدردانی کرد و افزود: با مساعدت و دستور جناب دکتر همتی استاندار هرمزگان بحث تعمیر و همچنین تخصیص اعتبارات مربوط به برق به جد از طریق وزارت نیرو در حال پیگیری است و امیدواریم که به زودی اعتبارات مناسبی در این راستا جذب شود.

نماینده عالی در شهرستان ابوموسی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ماسک در ادارات را امری ضروری و مهم دانست و تاکید کرد: کسانی که  بدون ماسک وارد اداره می شوند به آنان خدمات ارائه نمی‌شود و مسئولیت رعایت پروتکل های بهداشتی و پوشش ماسک در ادارات بر عهده مدیران است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات ابراهیم سراجی نودژ معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی خدمت صادقانه به مردم را فرصتی مغتنم برای مدیران در نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: فرصت خدمت به مردم بسیار زودگذر است و اگر به دنبال هدفی غیر از رفع مشکلات مردم باشیم قطعا به بیراهه رفته ایم.

پوربابایی با اشاره به شرایط سخت کنونی کشور، افزود: مسئولیت در این شرایط سنگین تر است و بایستی بیش از گذشته بر نیازمندی های مردم توجه کرد و اهتمام جدی داشت.

در ادامه مهندس شریف زاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، متن تقدیرنامه فرماندار به ابراهیم سراجی نودژ و احکام حمزه بی نیاز و حمیدرضا سطوتی از سوی استاندار هرمزگان را قرائت و توسط فرماندار ابوموسی به آنها اعطا گردید.

گفتنی در این جلسه همچنین آقایان رحیمی بعنوان رئیس ثبت احوال و  داوری بعنوان رئیس تامین اجتماعی شهرستان معرفی گردیدند.

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.