دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > سخنرانی فرماندار ابوموسی در بین نمازگزاران نماز وحدت و تشریح اقدامات دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠١٨ 

 تاریخ:1398/11/19 


سخنرانی فرماندار ابوموسی در بین نمازگزاران نماز وحدت و تشریح اقدامات دولت

در هفتمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مهندس پوربابایی فرماندار در نماز وحدت مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) ابوموسی حضور یافت و گزارشی از اقدامات دولت دوازدهم و برنامه های ستاد دهه فجر را به اطلاع نمازگزاران رساند.

 

 

 

 


 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس پوربابایی فرماندار  در بین الصلاتین به ایراد سخنرانی پیرامون اقدامات دولت دوازدهم و برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان پرداختند.

پوربابایی در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از همه مردم و نمازگزاران جهت حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... بهمن و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت نمودند.

وی ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ، دهه فجر را فرصت مناسبی برای انعکاس دستاوردهای دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی دانست و از سفر استاندار در 20 بهمن و افتتاح پروژه های عمرانی خبر دادند.

ایشان با اشاره به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حضور ما در انتخابات ترسی بر دل دشمنان است و انتخابات برای کشور ما مهم و حائز اهمیت می باشد.

در ادامه افزودند: دشمنان نظام و انقلاب با دسیسه های خود می خواهند مردم کشور را مأیوس کنند تا پای صندوق رای نروند اما با همدلی و هوشیاری مردم در دوم اسفند شاهد حضوری پرشور و انقلابی خواهیم بود.

ایشان در پایان با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه انتخابات فرصت بزرگی برای کشور و تهدیدی برای دشمنان است ابراز داشتند: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث خنثی سازی توطئه های رسانه های معاند می شود.   

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.