دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
اخبار > بمناسبت دهه مبارک فجر میز خدمت در شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠١٦ 

 تاریخ:1398/11/19 


بمناسبت دهه مبارک فجر میز خدمت در شهرستان ابوموسی برگزار شد

همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر، برخی از دستگاههای اجرایی شهرستان ابوموسی در محل برگزاری میز خدمت پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم شدند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، ابراهیم سراجی نودژ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان ابوموسی در حاشیه برپایی میز خدمت در مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) گفت: برپایی میز خدمت بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انجام شد و هرسال بنا به مناسبت های مختلف از جمله هفته دولت و دهه فجر میز خدمت برای پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع برگزار می شود.

سراجی نودژ اضافه کرد: دستگاه هایی که دارای بیشترین حجم ارباب رجوع هستند در این برنامه حضور دارند تا پاسخگوی نیاز و سوالات مردم شهرستان باشند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.