اخبار > پیام تبریک سرپرست فرمانداری ابوموسی به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع)


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤٢٠ 

 تاریخ:1400/11/25 


پیام تبریک سرپرست فرمانداری ابوموسی به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع)

سرپرست فرمانداری شهرستان ابوموسی با صدور پیامی سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، متن پیام مهندس قریشی به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر به این شرح است.

«ماه رجب و مناسبت‌های فرخنده و مبارک آن فصل روییدن جوانه‌های عاشقانه زیستن و ماه شست و شوی دل و جان از گناه و غفلت و آماده شدن برای ورود به ماه مبارک شعبان المعظم است.

سیزدهم ماه رجب المرجب، میلاد مسعود و مبارک امیرالمومنین امام علی (علیه السلام)، مولود کعبه و شیرمرد میدان خدمت و عبادت و شجاعت و عطوفت که به عنوان روز پدر نامگذاری شده است فرصتی مغتنم برای تجلیل از مقام شامخ پدران عزیز جامعه بویژه پدران آسمانی و شهیدان والا مقام و پدران پر فضیلت شهدای ماست.

اینجانب این میلاد با سعادت و این روز بزرگ را به همه مسلمانان بویژه مردم مومن شهرستان ابوموسی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدواریم که همه ما با سرلوحه قراردادن شیوه سیره آن امام همام، پیروانی لایق و صادق از سیره‌ی پیامبر اعظم و آل طاهرینشان و خادمانی راستین برای مردم عزیز این خطه پر بها و ارجمند از ایران عزیز اسلامی باشیم.»


.انتهای پیام


خروج